Умивальник Kraus GV-100-12 419 мм
Фото 4 |
Kraus GV-100-12 356 мм419 мм |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-100-12 419 мм
Умивальник Kraus GV-100-12mm | 5 589 грн. |
Раковина скляна Kraus Crystal (GV-100-12mm) | 7 453 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-100-12mm | 7 453 грн. |
Модификації Kraus GV-100-12
Ціни на Kraus GV-100-12 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-101-14 356 мм | від 4 727 грн. | 3 пропозиції | ||
Kraus GV-100-12 419 мм | від 5 589 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →