Умивальник Kraus GV-103-12 420 мм
Фото 5 |
Kraus GV-103-12 356 мм420 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-103-12 420 мм
Усі ціни 8 →Умивальник Kraus GV-103-12mm | 6 980 грн. |
Умивальник Kraus GV-103-12mm | 6 133 грн. |
Раковина скляна Kraus Clear Brown (GV-103-12mm) | 8 178 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-103FR-12mm | 9 367 грн. |
Умивальник GV-103FR-12mm | 14 535 грн. |
ще 3 пропозиції
Колірні варіанти:
- Модель Kraus GV-103-12 — коричнево-прозорий
- Модель Kraus GV-103FR-12 — коричнево-матовий
Модификації Kraus GV-103-12
Ціни на Kraus GV-103-12 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-103-14 356 мм | від 5 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Kraus GV-103-12 420 мм | від 6 133 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →