Умивальник Kraus GV-104-12 420 мм графіт
Фото 5 |
Kraus GV-104-12 |
|
Може комплектуватися донним клапаном і монтажним кільцем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-104-12 420 мм графіт
Усі ціни 13 →Умивальник GV-104-12mm | 8 325 грн. |
Умивальник Kraus GV-104-12mm | 6 612 грн. |
Раковина скляна Kraus Black (GV-104-14-12mm) | 7 105 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-104FR-12mm | 9 367 грн. |
Умивальник Kraus GV-104-14-12mm | 11 025 грн. |
ще 8 пропозицій
Колірні варіанти:
- Модель Kraus GV-104-12 — чорно-прозорий
- Модель Kraus GV-104FR-12 — чорно-матовий
Модификації Kraus GV-104-12
Ціни на Kraus GV-104-12 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-104-12 420 мм графіт | від 5 684 грн. | 13 пропозицій | ||
Kraus GV-500-12 420 мм прозорий | від 4 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Kraus GV-950-12 420 мм прозорий | від 6 537 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →