Умивальник Kraus GV-571 432 мм
Фото 8 |
Kraus GV-571 419 мм432 мм |
|
Умивальник може комплектуватися донним клапаном і монтажним кільцем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-571 432 мм
Умивальник Kraus GV-571-19mm | 8 762 грн. |
Умивальник Kraus GV-571-19mm | 10 266 грн. |
Раковина скляна Kraus Venus (GV-571-19mm) | 10 266 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-571-19mm | 10 266 грн. |
Модификації Kraus GV-571
Ціни на Kraus GV-571 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-570 419 мм | від 7 800 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraus GV-571 432 мм | від 8 762 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →