Умивальник Kraus GV-684 419 мм коричневий
Фото 4 |
Kraus GV-684 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kraus GV-684
Ціни на Kraus GV-684 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-682 419 мм бордовий | від 8 044 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-710 419 мм бронзовий | від 7 464 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GV-651 419 мм бронзовий | від 7 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GV-684 419 мм коричневий | від 9 425 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraus GV-683 419 мм коричневий | від 9 425 грн. | 1 пропозиція | ||
Kraus GV-580 419 мм мідний | від 7 344 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →