Умивальник Kraus GVR-430-RE 555 мм синій
Фото 4 |
Kraus GVR-430-RE |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GVR-430-RE 555 мм синій
Умивальник Kraus GVR-430-RE-15mm | 8 102 грн. |
Умивальник Kraus GVR-430-RE-15mm | 6 645 грн. |
Раковина скляна Kraus Blue Marine (GVR-430-RE-15mm) | 9 222 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GVR-430-RE-15mm | 9 493 грн. |
Модификації Kraus GVR-430-RE
Ціни на Kraus GVR-430-RE |
---|---|---|---|---|
Kraus GVR-200-RE 555 мм бордовий | від 8 310 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GVR-210-RE-15 555 мм золотистий | від 9 702 грн. | 5 пропозицій | ||
Kraus GVR-410-RE 555 мм коричневий | від 6 496 грн. | 3 пропозиції | ||
Kraus GVR-420-RE 555 мм оранжевий | від 7 342 грн. | 8 пропозицій | ||
Kraus GVR-430-RE 555 мм синій | від 6 645 грн. | 4 пропозиції | ||
Kraus GVR-204-RE 555 мм синій | від 6 064 грн. | 7 пропозицій | ||
Kraus GVR-400-RE 555 мм червоний | від 6 496 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →