Умивальник Kraus KCU-211 455 мм
Kraus KCU-211 |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KCU-211 455 мм
Виразний умивальник Kraus KCU-211 | 5 495 грн. |
Врізний умивальник Kraus KCU-211 | 4 507 грн. |
Раковина керамічна c переливом Kraus KCU-211 ELAVO | 6 438 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →