Умивальник Kraus KCU-241 530 мм
Фото 9 |
Kraus KCU-241 |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KCU-241 530 мм
Виразний умивальник Kraus Elavo 53 см KCU-241 | 5 915 грн. |
Врізний умивальник Kraus Elavo 53 см KCU-241 | 4 852 грн. |
Раковина керамічна c переливом Kraus KCU-241 ELAVO | 6 931 грн. |
Модификації Kraus KCU-241
Ціни на Kraus KCU-241 |
---|---|---|---|---|
Kraus KCU-231 432 мм | від 6 311 грн. | 3 пропозиції | ||
Kraus KCU-241 530 мм | від 4 852 грн. | 3 пропозиції | ||
Kraus KCU-251 591 мм | від 5 177 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →