Умивальник Kraus KCV-135 394 мм
Kraus KCV-135 |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KCV-135 394 мм
Усі ціни 7 →Умивальник Kraus KCV-135 | 5 148 грн. |
Раковина на стільницю KRAUS KCV-135 | 4 680 грн. |
Раковина Kraus (KCV-135) KCV-135 | 4 433 грн. |
Раковина керамічна Kraus KCV-135 | 4 478 грн. |
Умывальник керамический Kraus KCV-135 | 4 776 грн. |
Накладна раковина Kraus KCV-135 | 4 680 грн. |
Раковина Kraus KCV-135 | 4 586 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →