Умивальник Kraus KCV-141 406 мм
Kraus KCV-141 |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KCV-141 406 мм
Усі ціни 9 →Умивальник Kraus KCV-141 | 7 499 грн. |
Накладна раковина Ø 406 мм Kraus KCV-141 | 6 818 грн. |
Раковина Kraus (KCV-141) KCV-141 | 6 549 грн. |
Раковина керамічна Kraus KCV-141 | 6 615 грн. |
Умывальник керамический Kraus KCV-141 | 7 056 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →