Змішувач Kraus Purita FF-100CH
Відео 2Фото 47 |
Kraus Purita FF-100CH |
|
Не містить свинцю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Purita FF-100CH
Усі ціни 42 →Кран для фільтрованої води Kraus Purita FF-100MB чорний матовий | 7 650 грн. |
Змішувач для фільтрованої води Kraus PURITA FF-100MB чорний матовий | 8 550 грн. |
Змішувач Kraus FF-100BB | 8 550 грн. |
Смеситель для фильтрованной воды Kraus FF-100MB | 8 550 грн. |
Монокран под фильтрованную воду Kraus Purita нержавеющая сталь FF-100SFS | 8 550 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →