Змішувач Kraus Typhon UKR-35009
Kraus Typhon UKR-35009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Typhon UKR-35009
Усі ціни 6 →Змішувач для душа Kraus Typhon UKR-35009CH | 8 489 грн. |
Змішувач для душу Kraus Typhon UKR-35009CH | 8 489 грн. |
Змішувач для душу KRAUS TYPHON однорычажный настенный цвет хром UKR-35009 | 9 433 грн. |
Смеситель для ванной Kraus UKR-35009CH | 7 216 грн. |
Смеситель Kraus Typhon UKR-35009CH | 9 947 грн. |
Kraus UKR-35009 CH | 8 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →