Змішувач Kraus Ventus KEF-15001
Фото 4 |
Kraus Ventus KEF-15001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Ventus KEF-15001
Усі ціни 26 →Змішувач для умивальника Kraus Ventus KEF-15001CH | 7 400 грн. |
Змішувач для умивальника Kraus Ventus KEF-15001BN | 7 400 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Ventus бронза (KEF-15001ORB) KEF-15001ORB | 7 326 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS VENTUS однорычажный, цвет сатин KEF-15001BN | 7 400 грн. |
Смеситель для ванной Kraus KEF-15001ORB | 6 290 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →