Змішувач Kraus Ventus KEF-15006
Kraus Ventus KEF-15006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Ventus KEF-15006
Усі ціни 25 →Змішувач для біде Kraus Ventus KEF-15006CH | 6 163 грн. |
Змішувач для біде Kraus Ventus KEF-15006BN | 6 163 грн. |
Змішувач для біде KRAUS Ventus (KEF-15006CH) KEF-15006CH | 6 101 грн. |
Смесители для биде Kraus KEF-15006 ORB | 5 238 грн. |
Змішувач для біде Kraus Ventus KEF-15006CH | 6 163 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kraus Ventus KEF-15006:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →