Змішувач Kraus Virtus KEF-15500
Kraus Virtus KEF-15500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Virtus KEF-15500
Змішувач для умивальника Kraus Virtus KEF-15500CH | 8 786 грн. |
Змішувач для умивальника Kraus Virtus KEF-15500CH | 15 975 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS VIRTUS однорычажный, высокий, цвет хром KEF-15 | 8 786 грн. |
Смеситель Kraus Virtus KEF-15500CH | 10 295 грн. |
Змішувач для раковини Kraus KEF-15500CH | 15 975 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →