Умивальник Kraus Viva KCV-204G 330 мм
Kraus Viva KCV-204G |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Viva KCV-204G 330 мм
Усі ціни 6 →Умивальник на стільницю KRAUS VIVA KCV-204GWH | 3 935 грн. |
Раковина Kraus Viva 35 см (KCV-204GWH) KCV-204GWH | 3 675 грн. |
Раковина керамічна Kraus VIVA (KCV-204GWH) | 3 713 грн. |
Раковина KRAUS Viva KCV-204GWH + донний клапан PU-20GWH | 3 935 грн. |
Раковина Kraus KCV-204GWH | 3 857 грн. |
Умивальник керамічний накладної KRAUS VIVA KCV-204GWH білий (75149) | 3 936 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →