Сковорідка Krauzer Titanium 78113 28 см
Очікується у продажу 1 069 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: титанове; Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Німеччина; |
Krauzer Titanium 78113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauzer Titanium 78113
Ціни на Krauzer Titanium 78113 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Titanium 78110 20 см | від 485 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauzer Titanium 78111 24 см | від 625 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauzer Titanium 78112 26 см | від 689 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauzer Titanium 78113 28 см | від 1 069 грн. | 4 пропозиції |