Змішувач KRONER Bremen-C010 CV012069
KRONER Bremen-C010 CV012069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Bremen-C010 CV012069
Усі ціни 21 →Змішувач для умивальника одноважільний KRONER Bremen-C010 хром латунь CV01 | 1 176 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRP Bremen-C010 192706 | 1 176 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Bremen-C010 (CV012069) CV012069 | 1 176 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Bremen-C010 хром | 1 176 грн. |
Змішувач Kroner Bremen-C010 | 1 291 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →