Змішувач KRONER Brocken-C040 CV023597
Фото 5 |
KRONER Brocken-C040 CV023597 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Brocken-C040 CV023597
Усі ціни 20 →Змішувач одноважільний настінного монтажу KRONER Brocken хром латунь CV023 | 1 260 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Brocken-C040 (CV023597) CV023597 | 1 260 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Brocken-С040 197300 | 1 260 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Brocken-C040 хром Brocken-С040 | 1 260 грн. |
Змішувач Kroner Brocken-С040 | 1 260 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →