Змішувач KRONER Brocken-C070 CV023598
Фото 4 |
KRONER Brocken-C070 CV023598 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Brocken-C070 CV023598
Усі ціни 22 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Brocken-C070 хр | 2 016 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Brocken-C070 192935 | 2 016 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Brocken-C070 (CV023598) CV023598 | 2 016 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Brocken-C070 хром | 2 016 грн. |
Змішувач Kroner Brocken-C070 | 2 016 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →