Верхній душ KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-20 CV022950
Фото 7 |
KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-20 CV022950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-20 CV022950
Усі ціни 16 →Лійка для верхнього душу KRONER Edelstahl Klassisch CV022950 кругла 200мм | 525 грн. |
Верхній душ Kroner KRP Edelstahl Klassisch-ESG703-20 200мм нікель (CV02295 | 525 грн. |
Лійка для душу Kroner Klassisch-ESG703-20 (CV022950) CV022950 | 522 грн. |
Лійка стельова кругла Kroner KRP Edelstahl Klassisch - ESG703-20 Klassisch | 525 грн. |
Лійка для верхнього душу Kroner KRP Edelstahl Klassisch - ESG703-20 CV0229 | 525 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-20 CV022950
Ціни на KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-20 CV022950 |
---|---|---|---|---|
KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-20 CV022950 | від 399 грн. | 17 пропозицій | ||
KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-25 CV022951 | від 669 грн. | 18 пропозицій | ||
KRONER Edelstahl Klassisch-ESG703-30 CV022952 | від 892 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →