Змішувач KRONER Eifel-C010-3 CV023604
Фото 6 |
KRONER Eifel-C010-3 CV023604 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Eifel-C010-3 CV023604
Усі ціни 27 →Kroner Kroner KRP Eifel - C010-3 | 2 310 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом KRONER Eifel-C010-3 хром латун | 2 310 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRP Eifel-C010-3 197303 | 2 310 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Eifel-C010-3 (CV023604) CV023604 | 2 310 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Eifel-C010-3 хром | 2 310 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →