Змішувач KRONER Eifel-C020 CV023613
Фото 6 |
KRONER Eifel-C020 CV023613 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Eifel-C020 CV023613
Усі ціни 26 →Kroner Kroner KRP Eifel - C020 | 1 512 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Eifel на біде одноважільний хром лат | 1 512 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRP Eifel-C020 (CV023613) CV023613 | 1 512 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRP Eifel-C020 хром | 1 512 грн. |
Змішувач Kroner Eifel-C020 | 1 578 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →