Змішувач KRONER Eifel-C060 CV023607
Фото 4 |
KRONER Eifel-C060 CV023607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Eifel-C060 CV023607
Усі ціни 18 →Kroner Kroner KRP Eifel - C060 | 2 184 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Eifel-C060 хр | 2 184 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Eifel-C060 (CV023607) CV023607 | 2 184 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Eifel-C060 хром | 2 184 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Eifel-C060 (CV023607) CV023607 | 2 184 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →