Змішувач KRONER Elbe-C012 CV023576
Фото 6 |
KRONER Elbe-C012 CV023576 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C012 CV023576
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Elbe - C012 | 603 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KRONER Elbe-C012 хром силумін CV023 | 603 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRM Elbe-C012 197292 | 603 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRM Elbe-C012 (CV023576) CV023576 | 603 грн. |
Змішувач Kroner Elbe-C012 | 603 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →