Змішувач KRONER Elbe-C032 CV016436
Фото 11 |
KRONER Elbe-C032 CV016436 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C032 CV016436
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Elbe - C032 | 798 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Elbe-C032 хром силумін CV016436 | 798 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Elbe-C032 197155 | 798 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Elbe-C032 (CV016436) CV016436 | 798 грн. |
Змішувач Kroner Elbe-C032 | 798 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →