Змішувач KRONER Ems-C020 CV012073
Фото 6 |
KRONER Ems-C020 CV012073 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Ems-C020 CV012073
Усі ціни 21 →Kroner Kroner KRM Ems - C020 | 1 218 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Ems на біде одноважільний хром силум | 1 218 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRM Ems-C020 (CV012073) CV012073 | 1 218 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRM Ems-C020 хром | 1 218 грн. |
Змішувач Kroner Ems-C020 (CV012073) | 1 333 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →