Змішувач KRONER Fulda-W030 CV018078
Фото 8 |
KRONER Fulda-W030 CV018078 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Fulda-W030 CV018078
Усі ціни 20 →Kroner Kroner KRM Fulda - W030 | 588 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Fulda-W030 хром/білий силумін CV01 | 588 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Fulda-W030 білий (CV018078) CV018078 | 588 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Fulda-W030 197182 | 588 грн. |
Змішувач Kroner Fulda-W030 | 588 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →