Змішувач KRONER Hamburg-C010 CV014912
Фото 7 |
KRONER Hamburg-C010 CV014912 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Hamburg-C010 CV014912
Усі ціни 26 →Kroner Kroner KRP Hamburg - C010 | 1 428 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний KRONER Hamburg-C010 хром латунь CV0 | 1 428 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRP Hamburg-C010 192716 | 1 428 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Hamburg-C010 (CV014912) CV014912 | 1 428 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Hamburg-C010 хром | 1 428 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →