Змішувач KRONER Hamburg-C070 CV012067
Фото 8 |
KRONER Hamburg-C070 CV012067 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Hamburg-C070 CV012067
Усі ціни 24 →Kroner Kroner KRP Hamburg - C070 | 2 016 грн. |
Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом KRONER Hamburg хром ла | 2 016 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Hamburg-C070 (CV012067) CV012067 | 2 016 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Hamburg-C070 192705 | 2 016 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Hamburg-C070 хром | 2 016 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →