Змішувач KRONER Harz-C050 CV023611
Фото 4 |
KRONER Harz-C050 CV023611 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Harz-C050 CV023611
Усі ціни 19 →Kroner Kroner KRP Harz - C050 | 1 008 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KRONER Harz хром латунь з душовим набором | 1 008 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRP Harz-C050 (CV023611) CV023611 | 1 008 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRP Harz-C050 хром | 1 008 грн. |
Смеситель для душа Kroner KRP Harz-C050 (CV023611) CV023611 | 1 434 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →