Змішувач KRONER Konstante-C030 CV023590
Фото 7 |
KRONER Konstante-C030 CV023590 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Konstante-C030 CV023590
Усі ціни 20 →Kroner Kroner KRP Konstante - C030 | 924 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Konstante-C030 хром латунь CV02359 | 924 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Konstante-C030 (CV023590) CV023590 | 924 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Konstante-C030 197297 | 924 грн. |
Змішувач Kroner Konstante-C030 | 1 051 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →