Змішувач KRONER Konstante-C060 CV023589
Фото 4 |
KRONER Konstante-C060 CV023589 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Konstante-C060 CV023589
Усі ціни 18 →Kroner Kroner KRP Konstante - C060 | 2 268 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Konstante-C06 | 2 268 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Konstante-C060 (CV023589) CV023589 | 2 268 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Konstante-C060 хром | 2 268 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Konstante-C060 (CV023589) CV023589 | 1 720 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →