Змішувач KRONER Kuche-C034 CV022344
Фото 7 |
KRONER Kuche-C034 CV022344 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Kuche-C034 CV022344
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Kroner KRP Küche-C034 хром CV022344 | 1 008 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Kuche-C034 (CV022344) CV022344 | 1 008 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Kuche-C034 (CV022344) CV022344 | 2 226 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Kuche-C034 (CV022344) CV022344 | 2 173 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Küche-C034 CV022344 | 1 008 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Kche - C034 | 2 226 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →