Змішувач KRONER Odra-C020 CV023577
Фото 4 |
KRONER Odra-C020 CV023577 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Odra-C020 CV023577
Усі ціни 20 →Kroner Kroner KRM Odra - C020 | 798 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Odra на біде одноважільний хром силу | 798 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRM Odra-C020 (CV023577) CV023577 | 798 грн. |
Змішувач Kroner Odra-C020 | 798 грн. |
Змішувач для біде Kroner KRM Odra - C020 | 798 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →