Змішувач KRONER Odra-C032 CV021151
Фото 9 |
KRONER Odra-C032 CV021151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Odra-C032 CV021151
Усі ціни 21 →Kroner Kroner KRM Odra - C032 | 840 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Odra-C032 хром силумін CV021151 | 840 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Odra-C032 (CV021151) CV021151 | 840 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Odra-C032 192769 | 840 грн. |
Змішувач Kroner Odra-C032 | 840 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →