Змішувач KRONER Odra-C032WHI CV021173
Фото 25 |
KRONER Odra-C032WHI CV021173 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Odra-C032WHI CV021173
Усі ціни 84 →Kroner Kroner KRM Odra - C032WHI | 1 071 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом KRONER Odra-C032BLK чор | 1 071 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Odra-C032RED 197213 | 813 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Odra-C032BLK чорний (CV021167) CV021167 | 1 071 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Odra-C032BLK хром/чорний | 1 071 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →