Змішувач KRONER Odra-C038-1 CV021194
Фото 12 |
KRONER Odra-C038-1 CV021194 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Odra-C038-1 CV021194
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Odra - C038-1 | 777 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з рефлекторним виливом KRONER Odra хром с | 777 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Odra-C038-1 с гибким изливом 192771 | 777 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Odra-C038-1 (CV021194) CV021194 | 777 грн. |
Змішувач Kroner Odra-C038-1 | 777 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →