Змішувач KRONER Rhein-C033 CV018075
Фото 7 |
KRONER Rhein-C033 CV018075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Rhein-C033 CV018075
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Rhein - C033 | 924 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний KRONER Rhein хром силумін CV018075 | 924 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRM Rhein-C033 197180 | 924 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRM Rhein-C033 (CV018075) CV018075 | 924 грн. |
Змішувач Kroner Rhein-C033 | 1 048 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →