Змішувач KRONER Rhein-C050 CV019665
Фото 6 |
KRONER Rhein-C050 CV019665 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Rhein-C050 CV019665
Усі ціни 21 →Kroner Kroner KRM Rhein - C050 | 840 грн. |
Змішувач для душу двовентильний KRONER Rhein хром силумін з душовим наборо | 840 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRM Rhein-C050 (CV019665) CV019665 | 840 грн. |
Смеситель для душа Kroner KRM Rhein-C050 197202 | 840 грн. |
Змішувач Kroner Rhein-C050 | 840 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →