Змішувач KRONER Rhein-C071 CV017353
Фото 7 |
KRONER Rhein-C071 CV017353 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Rhein-C071 CV017353
Усі ціни 23 →Kroner Kroner KRM Rhein - C071 | 1 176 грн. |
Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом KRONER Rhein хром силу | 1 176 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Rhein-C071 (CV017353) CV017353 | 1 176 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRM Rhein-C071 197169 | 1 176 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Rhein-C071 | 995 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →