Змішувач KRONER Rhein-C090 CV012068
Фото 4 |
KRONER Rhein-C090 CV012068 |
|
Підходить тільки для холодної води. Підведення в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Rhein-C090 CV012068
Усі ціни 15 →Кран на одну воду для умивальника KRONER Rhein хром силумін CV012068 | 315 грн. |
Кран для холодної води Kroner KRM Rhein-C090 (CV012068) CV012068 | 315 грн. |
Кран на одну воду Kroner KRM Rhein - C090 | 315 грн. |
Кран на одну воду Kroner KRM Rhein-C090 | 315 грн. |
Кран на одну воду Kroner KRM Rhein - C090 CV012068 | 315 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →