Змішувач KRONER Rhein-C091 CV014917
Фото 5 |
KRONER Rhein-C091 CV014917 |
|
Підходить тільки для холодної води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Rhein-C091 CV014917
Усі ціни 15 →Кран на одну воду для умивальника KRONER Rhein хром силумін CV014917 | 525 грн. |
Монокран Kroner KRM Rhein-C091 197142 | 525 грн. |
Кран для холодної води Kroner KRM Rhein-C091 (CV014917) CV014917 | 525 грн. |
Кран на одну воду Kroner KRM Rhein - C091 | 525 грн. |
Кран на одну воду Kroner KRM Rhein-C091 | 525 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →