Змішувач KRONER Royce-C030 CV029049
Фото 7 |
KRONER Royce-C030 CV029049 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Royce-C030 CV029049
Усі ціни 24 →Kroner Kroner KRP Royce - C030 | 1 134 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний KRONER Royce-C030 хром латунь CV029049 | 1 134 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Royce - C030 (CV029049) CV029049 | 1 134 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Royce-C030 193337 | 1 134 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Royce-C030 хром | 1 134 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →