Змішувач KRONER Royce-C040 CV029051
Фото 6 |
KRONER Royce-C040 CV029051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Royce-C040 CV029051
Усі ціни 21 →Kroner Kroner KRP Royce - C040 | 956 грн. |
Змішувач двовентильний настінного монтажу KRONER Royce-C040 хром латунь CV | 956 грн. |
Смеситель для кухни настенный Kroner KRP Royce-C040 197494 | 956 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Royce - C040 (CV029051) CV029051 | 956 грн. |
Змішувач Kroner Royce-C040 | 1 083 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →