Змішувач KRONER Royce-C070 CV029047
Фото 7 |
KRONER Royce-C070 CV029047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Royce-C070 CV029047
Усі ціни 14 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом KRONER Royce-C070 хром | 1 806 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Royce - C070 (CV029047) CV029047 | 1 806 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Royce-C070 хром | 1 806 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Royce - C070 (CV029047) CV029047 | 1 806 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Royce - C070 | 1 806 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →