Трансмісійне мастило Kroon Gearlube GL-5 80W-90 5 л (01325)
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kroon Gearlube GL-5 80W-90 5 л
Усі ціни 12 →Трансмиссионное масло Kroon Oil GEARLUBE GL-5 80W-90 (5л.) 01325 | 1 524 грн. |
Масло трансмиссионное Kroon Oil GEARLUBE GL-5 80W-90 (Канистра 5л) 01325 | 1 475 грн. |
Олива трансмісійна KROON OIL GEARLUBE GL-5 80W-90, 5л (01325) 01325 | 1 399 грн. |
Трансмісійна олива Kroon-Oil GEARLUBE GL-5 80W-90 5л (KL 01325) | 1 601 грн. |
Трансмісійна олива Kroon-Oil GEARLUBE GL-5 80W-90 5л (KL 01325) KL 01325 | 1 282 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kroon Gearlube GL-5 80W-90
Ціни на Kroon Gearlube GL-5 80W-90 |
---|---|---|---|---|
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 1 л | від 270 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 5 л | від 1 282 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 20 л | від 4 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 60 л | від 17 863 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →