Трансмісійне мастило Kroon Gearlube GL-5 85W-140 5L 5 л (01329)
Kroon Gearlube GL-5 85W-140 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kroon Gearlube GL-5 85W-140 5L 5 л
Усі ціни 11 →Трансмиссионное масло Kroon Oil GEARLUBE GL-5 85W-140 5л 01329 | 1 626 грн. |
Масло трансмиссионное Kroon Oil GEARLUBE GL-5 85W-140 (Канистра 5л) 01329 | 1 574 грн. |
Олива трансмісійна KROON OIL GEARLUBE GL-5 85W-140, 5л (01329) 01329 | 1 492 грн. |
Трансмісійна олива Kroon-Oil GEARLUBE GL-5 85W-140 5л (KL 01329) | 1 671 грн. |
Трансмісійна олива Kroon-Oil GEARLUBE GL-5 85W-140 5л (KL 01329) KL 01329 | 1 362 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →