Моторне мастило Kroon Presteza MSP 5W-30 1 л (33228)
Kroon Presteza MSP 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kroon Presteza MSP 5W-30 1 л
Усі ціни 11 →Моторное масло Kroon Oil PRESTEZA MSP 5W-30 (1л.) 33228 | 355 грн. |
Олива моторна синтетична KROON OIL PRESTEZA MSP 5W-30, 1л (33228) 33228 | 325 грн. |
Масло моторное Kroon Oil PRESTEZA MSP 5W-30 (Канистра 1л) 33228 | 369 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil PRESTEZA MSP 5W-30 1л (KL 33228) KL 33228 | 294 грн. |
Kroon-Oil Моторна олива Kroon-Oil PRESTEZA MSP 5W-30 1л (KL 33228) KL 3322 | 294 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kroon Presteza MSP 5W-30
Ціни на Kroon Presteza MSP 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Kroon Presteza MSP 5W-30 1 л | від 288 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Presteza MSP 5W-30 4 л | від 1 096 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Presteza MSP 5W-30 5 л | від 1 429 грн. | 13 пропозицій | ||
Kroon Presteza MSP 5W-30 20 л | від 5 228 грн. | 10 пропозицій | ||
Kroon Presteza MSP 5W-30 60 л | від 14 617 грн. | 6 пропозицій | ||
Kroon Presteza MSP 5W-30 208 л | від 49 440 грн. | 9 пропозицій |