Моторне мастило Kroon Specialsynth MSP 5W-40 60 л (12189)
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kroon Specialsynth MSP 5W-40 60 л
Усі ціни 8 →Масло моторное Kroon Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 (Канистра 60л) 12189 | 15 357 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 60л (KL 12189) | 14 530 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 60л (KL 12189) KL 12189 | 13 647 грн. |
KROON OIL 12189 | 13 647 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil SPECIALSYNTH MSP 5W-40 60л (KL 12189) | 13 891 грн. |
ще 3 пропозиції
Відмінне масло, залив після Хадо так як воно стало дуже дорогим. Мотор працює відмінно, вже 4 заміни та політ нормальний. Не вигоряє, рівень стабільний завжди. Мотор працює тихо та рівно. Раджу це масло ще й тому, що його не підробляють як Кастрол чи Шелл. Не вигоряє, мотор суб'єктивно працює тихіше, ніж на Хадо, поки не підробляють цей бренд. Немає користуюся Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5L більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Kroon Specialsynth MSP 5W-40
Ціни на Kroon Specialsynth MSP 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 1 л | від 270 грн. | 14 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 4 л | від 1 037 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 5 л | від 1 318 грн. | 16 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 20 л | від 4 856 грн. | 9 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 60 л | від 13 647 грн. | 8 пропозицій | ||
Kroon Specialsynth MSP 5W-40 208 л | від 45 262 грн. | 7 пропозицій |